Follow us
Ana sayfa > haber > İçerik
LED Bahçe Bitkileri Aydınlatması: Gelişen Bir İş
Aug 28, 2017

Bahçe yetiştirme ışık pazarı, LED aydınlatma üreticileri için kârlı bir fırsat sunuyor. LEDinside, küresel LED bahçıvanlık aydınlatma pazarının 2016'da 576 milyon dolardan 2020 itibarıyla yaklaşık 1.42 milyar dolara çıkmasını bekliyor.

Marc McConnaughey, "Işık Polimerleri kimyası, düşük maliyetli LED aşağı dönüştürme ve büyümek için farklı bir yol sağlar" dedi. "Halen mevcut tüm LED üretim yöntemleri, kısa üretim öncesi süreleri ile isteğe bağlı kesin spektrumları üretme ve sunma yetenekleri açısından yetersiz kalmaktadır. Büyüteç ışıklarımız, çiftliklerini maksimum verimlilik ve PPFD için optimize etmeyi, hem aydınlatma hem de klima için enerji maliyetlerini düşürmeyi hedefleyen dikey çiftçilere yöneliktir. İndirgenmiş dönüştürme teknolojimizi ve basit, düşük maliyetli mavi LED'leri kullanarak talep üzerine kesin büyüme yelpazesi sunabiliriz "dedi.

Light Polymers, 300x300mm, 300x600mm, 300x1200mm ve 300x1500mm olmak üzere dört boyutta, düz panel aşağı dönüşüm büyüteçlerinin GrowBlade ™ ailesini yakında tanıtacak. GrowBlades, düşük sermaye ve işletme maliyetleriyle birlikte sabit spektruma ihtiyaç duyan kapalı çiftçilere yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu ışıkların yüksek verimi serin bir çalışma sağlar. GrowBlades, Crystallin filminden eşit miktarda yayılmış ışık ve 3 cm'lik ince bir form faktörü ile birleşince, aynı ayak izinde daha fazla büyüyen seviyelere izin vererek dikey tarım işlemleri için üretkenliği artırır. Geniş alana dağılmış ışık, geliştirilmiş ışık kalitesi ve ürün verimleri için özel olarak tasarlanmış Crystallin Grow film spektrumuyla da birleştirir. Erken saha testleri, tekli GrowBlade'in 2 ila 3 barlık çok renkli kapsüllü LED'lerin yerini alabileceğini gösteriyor.


Hem medikal hem de eğlence marihuana için uluslararası yasallaştırmanın devam etmesinin de küresel LED'in hafif talebi büyütmesine neden olması bekleniyor. Işık Polimerleri, çiçek büyümesini en üst düzeye çıkaran benzersiz üst ve yan aydınlatma ile çığır açan ışığı büyüterek bu niş aydınlatma pazarından faydalanmayı hedeflemektedir.


Güzellik Bakımı İçin Kırmızı Işık Terapisi

Işık polimerleri, LED downlights ve bahçecilik yetiştirme ışıklarının yanı sıra, bu sonbaharda kırmızı ışık terapisi güzellik bakım ürün grubunu başlatacak. Düşük maliyetli mavi LED'leri kullanarak Light Polymers'in gelişmiş aşağı dönüştürme filmleri, önceki teknolojilere kıyasla çok daha düşük bir maliyetle terapötik kırmızı ışığı verme yeteneğine sahiptir. Light Polymers kısa süre önce 660 nm'de kırmızı ışık terapisi filmi gösterdi.

Light Polymers Asia için İş Geliştirme Lideri Holly Yeh, "Liyotropik malzemeler günlük fiyatlamada birçok yüksek performanslı özel uygulamaya olanak tanır" dedi. "Light Polymers, konuklarına oda içi kırmızı ışık tedavisi teklif etmek isteyen üst düzey otellerden istekleri var."

Kırmızı ışık tedavisi, ABD Gıda Güvenliği İdaresi Başkanlığı (FDA) tarafından onaylandı. NASA araştırma çalışmaları, kasları rahatlatmada etkili olan kırmızı ışık, kırışıklıkları azaltmak için kolajen oluşturmak ve güneş hasarını onarmak için etkili olduğunu gösterdi. Nihai ürünler 300x600mm ve 300x1200mm boyutlarında modern bir tüketici elektroniği tasarımıyla çevrelenecek.