Follow us
Ana sayfa > Projeler > İçerik
ProLight, Yeni Nesil COB G-II Serisini Tanıttı, Daha Yüksek Lümen ve CRI Sağlıyor
Aug 03, 2017

Tayvan yüksek güçlü LED üreticisi-ProLight Opto, 11 ürün de dahil olmak üzere 4 serisi olan yeni COB G-II serisini sunuyor.

ProLight, 2015 yılında 2 aşamalı MacAdam elips ile COB serisini duyurduğundan beri ProLight'ın yeni geliştirilmiş COB G-II serisi, sadece 2 aşamalı MacAdam elipsini muhafaza etmekle kalmamış aynı zamanda% 5-10'a varan oranlarda Ölür gibi. 7W-260W'lık voltaj aralığı, ampulden civa lambasına uygulama alanını kapsar.


ProLight'ın AR-GE direktörü, daha yüksek COB spesifikasyonu için daha yüksek gereksinimi piyasanın beklediğinden, COB G-II serisi sadece doğru renk sıcaklığı bölmelerini sağlamanın yanı sıra, CRI 95'in üstünde ultra yüksek renk sunumu ile yeni COB ürünü (nötr beyaz ve sıcak Beyaz), en iyi renk doygunluğunu göstermek için stüdyo ışıkları için kullanılabilir. Dahası, ayak izi ve devre, sürücü veya bileşenler üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmaksızın kolayca değiştirilebilen önceki nesil COB ile aynı kalmaktadır. Mevcut aydınlatma ürünlerinin performansını yükseltmek için en iyi çözümdür. Elbette, tüm seriler güvenilirliği sağlamak için LM-80 ve TM-21'i geçti.

(Resim: ProLight)

ProLight, COB genel aydınlatma serisine ek olarak, 12 yılı aşkın bir süredir LED aydınlatmaya kendini adamış ayrıca farklı aydınlatma uygulaması için daha geniş bir LED çözüm aralığı sağlamak için Foodfresh ve True white serisi için COB ticari serisi sunmaktadır.